BROŃ

Ciągłe udoskonalanie naszej broni zapewnia, że Milkor posiada najlepszy na świecie asortyment produktów 40 mm, dostosowanych do wszelkich zastosowań wojskowych, policyjnych i przeciwdziałaniu zamieszkom.

BROŃ

Ciągłe udoskonalanie naszej broni zapewnia, że Milkor posiada najlepszy na świecie asortyment produktów 40 mm, dostosowanych do wszelkich zastosowań wojskowych, policyjnych i przeciwdziałaniu zamieszkom.

SYSTEMY UZBROJENIA

Milkor jest znany na całym świecie z produkcji granatników rewolwerowych 40 mm i dostarczania ich do ponad 67 krajów na całym świecie. Ciągłe badania i rozwój pozwoliły firmie Milkor wyprodukować i dostarczyć najwyższej jakości broń 40 mm, która obejmuje szereg zastosowań dla użytkowania z mniej śmiercionośną amunicją o niskiej i średniej prędkości.

  • Jakość produktów jest zagwarantowana dzięki własnemu projektowi, produkcji i testom

  • Ciągłe innowacje zapewniają nam wiodącą pozycję w branży

  • ISO 9001:2015

  • Możliwość dostosowania broni do potrzeb klienta

  • Zwiększony zakres broni

  • Broń nieśmiercionośna i przeznaczona do przeciwdziałania zamieszkom 37/38 mm

  • Broń 40 mm

Zespół inżynierów Milkor stale pracuje nad nowymi projektami koncepcyjnymi i udoskonaleniem produktów, aby zapewnić dostarczanie wiodącej technologii.

SUPERSIX MRGL

Granatnik rewolwerowy SuperSix to 40 mm, wyjątkowo zabójcza i precyzyjna, broń, która łączy w sobie niezawodność i wytrzymałość, aby zapewnić pełną funkcjonalność i działanie w ekstremalnych warunkach pola walki. SuperSix jest w stanie szybko wystrzelić 40 mm mniej śmiercionośnej amunicji NATO o niskiej i średniej prędkości. Dzięki efektywnemu zasięgowi śmiercionośnej amunicji w zakresie od 30 m do 800 m (w zależności od amunicji) SuperSix umożliwia operatorowi uzyskanie większej strategicznej przewagi w scenariuszach od walki partyzanckiej i walki w pomieszczeniach zamkniętych do operacji defensywnych i ofensywnych na średnim dystansie w porównaniu z tradycyjnym karabinem małokalibrowym.

STOPPER CONVERTIBLE

Broń ta została zaprojektowana jako lekka, jednostrzałowa i o szybkim przeładowaniu. Stopper convertible może być używany do przeciwdziałania zamieszkom lub do egzekwowania prawa przez wojsko i policję. Posiada lufę 37/38 mm do mniej śmiercionośnej amunicji lub lufę 40 mm do amunicji śmiercionośnej.

GRANATNIK PODWIESZANY

Kompaktowa lekka konstrukcja Milkor UBGL zapewnia zwiększoną mobilność broni po zainstalowaniu na broni podstawowej. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na łatwą obsługę dzięki przyciskowi spustowemu i wahadłowemu korpusowi, co pozwala na uproszczone oddanie strzału i wyrzucenie naboju.

MULTIPLE ANTI-RIOT

Wyprodukowany specjalnie do przeciwdziałania zamieszkom, posiadający lekką konstrukcją MAR może być używany do skutecznego egzekwowania prawa bez narażania życia cywilów.

WIELOSTRZAŁOWY GRANATNIK MK1L/MK1S

MK1L i MK1S to sprawdzone konstrukcje, które stanowią trwałe i ekonomiczne rozwiązania w zakresie granatników wielostrzałowych. Warianty MK1L i MK1S mają zastosowanie w zależności od wymagań co do amunicji.

GRANATNIK AUTOMATYCZNY

Milkor AGL został zaprojektowany jako broń, która może być używana w załogowych lub bezzałogowych systemach wież. Zaprojektowany pod kątem mobilności, AGL ze statywem pozwala na transport i szybkie rozmieszczenie.

SPECYFIKACJE DOTYCZĄCE ZASIĘGU BRONI

NAJNOWSZE WYDARZENIA

INFORMACJE KONTAKTOWE

Milkor Polska Sp. z o.o
ul. Aleja Jana Pawła II, no. 22,
Warszawa, Polska, 00-133

+48 45 200 04 11

info@milkorpolska.com

pl_PLPolski